Haftanın Programı
LİG TARİH SAAT STAD EVSAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM SKOR
BYN 3.LİG 02.04.2024 13:00 ÖMERLİ ÖMERLİ SPOR D.BAKIR BŞB SPOR 1-1
3.LİG 03.04.2024 14:00 MARDİN MARDİN 1969 SPOR ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2-3
U18 LİGİ 03.04.2024 12:00 YEŞİLLİ NUSAYBİN 1905 SPOR SAVUR SPOR 0-0
" çarşamba 16:00 ARTUKLU NUSAYBİN BELEDİYE SPOR KIZILTEPE 47 SPOR 1-1
" " 14:00 ARTUKLU MARDİN ORTAKÖY SPOR ZEYTİN DALI SPOR 0-4
1.AMATÖR 06.04.2024 13:00 NUSAYBİN NUSAYBİN BELEDİYE SPOR KIZILTEPE 47 SPOR 1-0
" " 14:00 ARTUKLU MAZIDAĞI 1937 SPOR ÖMERLİ SPOR 5-0
" " 13:00 DERİK DERİK SPOR KIZILTEPE SPORTİF FAAL. 2-3
" 07.04.2024 13:00 MİDYAT MİDYAT BELEDİYESİ SPOR KIZILTEPE SPOR 3-0
" " 15:00 MİDYAT 1979 MİDYAT SPOR KIZILTEPE 2018 SPOR 0-0
U18 LİGİ 07.04.2024 12:00 ARTUKLU MAZIDAĞI SPOR NUSAYBİN BELEDİYE SPOR 0-3
" " 14:00 ARTUKLU KIZILTEPE 47 SPOR MARDİN ORTAKÖY SPOR 4-3
" 06.04.2024 12:00 ARTUKLU ZEYTİN DALI SPOR NUSAYBİN 1905 SPOR 0-3
BAL 07.04.2024 14:00 MARDİN MAZIDAĞI FOSFAT SPOR BİTLİS ÖZGÜZELDERE SPOR 1-0
             
1.AMATÖR 13.04.2024 14:00 İSTASYON KIZILTEPE SPOR MAZIDAĞI 1937 SPOR 0-3
" 14.04.2024 14:00 ÖMERLİ ÖMERLİ SPOR DERİK SPOR 3-7
" " 14:00 MİDYAT 1979 MİDYAT SPOR MİDYAT BELEDİYESİ SPOR 2-5
" " 13:00 İSTASYON KIZILTEPE SPORTİF FAAL NUSAYBİN BELEDİYE SPOR 1-8
" " 15:00 İSTASYON KIZILTEPE 47 SPOR MARDİN YALIMKÖY SPOR 2-0
U18 LİGİ 13.04.2024 12:00 ARTUKLU SAVUR SPOR ZEYTİN DALI SPOR 0-3
" " 14:00 ARTUKLU NUSAYBİN 1905 SPOR KIZILTEPE 47 SPOR 3-0
" " 16:00 ARTUKLU MARDİN ORTAKÖY SPOR MAZIDAĞI SPOR 0-0
3.LİG 14.04.2024 15:00 MARDİN MARDİN 1969 SPOR KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş. 0-1
             
BYN 3.LİG 20.04.2024 12:00 ÖMERLİ ÖMERLİ SPOR SİLVAN SPOR 0-0
1.AMATÖR 20.04.2024 14:00 ARTUKLU MAZIDAĞI 1937 SPOR 1979 MİDYAT SPOR 0-0
" 21.04.2024 14:00 DERİK DERİK SPOR KIZILTEPE SPOR 0-0
" " 14:00 NUSAYBİN NUSAYBİN BELEDİYE SPOR ÖMERLİ SPOR 0-0
" " 14:00 ARTUKLU MARDİN YALIMKÖY SPOR KIZILTEPE SPORTİF FAAL. 0-0
" " 14:00 MİDYAT MİDYAT BELEDİYESİ SPOR KIZILTEPE 2018 SPOR 0-0
U17 LİGİ 21.04.2024 13:00 İSTASYON kızıltepe spor lisesi spor derik 47 spor 0-0
" " 13:00 MAZIDAĞI mazıdağı fosfat spor nisibis spor 0-0
" 23.04.2024 13:00 NUSAYBİN nusaybin 1905 spor zeytin dalı spor 0-0
BAL 21.04.2024 14:00 VAN VANGÖLÜ SPORTİF FAAL. MAZIDAĞI FOSFAT SPOR 0-0
             
1.AMATÖR 27.04.2023 13:00 MİDYAT MİDYAT BELEDİYESİ SPOR MAZIDAĞI 1937 SPOR 0-0
" 28.04.2024 13:00 MİDYAT 1979 MİDYAT SPOR DERİK SPOR 0-0
" " 13:00 ÖMERLİ ÖMERLİ SPOR MARDİN YALIMKÖY SPOR 0-0
" " 14:00 İSTASYON KIZILTEPE SPOR NUSAYBİN BELEDİYE SPOR 0-0
" " 12:00 İSTASYON KIZILTEPE 47 SPOR KIZILTEPE 2018 SPOR 0-0
U17 LİGİ 28.04.2024 13:00 DERİK derik 47 spor mazıdağı fosfat spor 0-0
" " 15:00 DERİK zeytin dalı spor kızıltepe spor lisesi spor 0-0
" " 14:00 NUSAYBİN nisibis spor nusaybin 1905 spor 0-0
3.LİG 27.04.2024 15:00 MARDİN MARDİN 1969 SPOR İNEGÖL KAFKAS SPOR 0-0
BAL 28.04.2024 14:00 MARDİN MAZIDAĞI FOSFAT SPOR ŞIRNAK PETROL SPOR 0-0
             
3.LİG 01.05.2024 12:00 ÖMERLİ ÖMERLİ SPOR VİRANŞEHİR GKSK 0-0
             
U17 LİGİ 05.05.2024 14:00 DERİK DERİK 47 SPOR ZEYTİN DALI SPOR 0-0
" " 14:00 MAZIDAĞI MAZIDAĞI FOSFAT SPOR NUSAYBİN 1905 SPOR 0-0
" " 14:00 İSTASYON KIZILTEPE SPOR LİSESİ SPOR NİSİBİS SPOR 0-0
BAL 05.05.2024 14:00 D.BAKIR DİYARBAKIR SPOR MAZIDAĞI FOSFAT SPOR 0-0
U17 LİGİ 12.05.2024 13:00 NUSAYBİN NUSAYBİN 1905 SPOR DERİK 47 SPOR 0-0
" " 15:00 NUSAYBİN NİSİBİS SPOR ZEYTİN DALI SPOR 0-0
" " 14:00 MAZIDAĞI MAZIDAĞI FOSFAT SPOR KIZILTEPE SPOR LİSESİ SPOR 0-0
BAL 12.05.2024 14:00 MARDİN MAZIDAĞI  FOSFAT SPOR DİYARBAKIR YENİŞEHİR BLD. 0-0
U17 LİGİ 19.05.2024 13:00 DERİK DERİK 47 SPOR NİSİBİS SPOR 0-0
" " 15:00 DERİK ZEYTİN DALI SPOR MAZIDAĞI FOSFAT SPOR 0-0
" " 14:00 İSTASYON KIZILTEPE SPOR LİSESİ SPOR NUSAYBİN 1905 SPOR 0-0